Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Церемонія поховання відбудеться 5 грудня.

У Капітолії прощаються із 41-м президентом США Джорджем Бушем-старшим, який помер в останній день листопада у віці 94 років.

Церемонія прощання розпочалася ввечері понеділка і триватиме до 9-ї ранки середи за місцевим часом, повідомляє Голос Америки.

Після цього труну з тілом екс-президента відправлять до Національного собору у Вашингтоні, де відбудеться церемонія поховання. На цій церемонії будуть присутні усі президенти США, які нині живі. Серед них - Джиммі Картер, Білл Клінтон, Барак Обама, Дональд Трамп та син померлого Джордж Буш-молодший. 5 грудня у США оголошено національну жалобу, цього дня не працюватимуть федеральні установи.

Щоб попрощатися з Джорджем Бушем-старшим, вишикувалися великі черги. Із ним прощаються пересічні американці, військові, представники корінних народів Америки, а також колишні та чинні політики, як республіканці, так і демократи. Прощається привезений із Техасу лабрадор Саллі, який допомагав Бушу-старшому після смерті його дружини.

Нагадаємо, що помер Джордж Буш-старший 30 листопада у віці 94 роки. У нього залишилися п'ять дітей, 17 внуків, вісім правнуків. Джордж Буш-старший очолював США від 1989 до 1993 рік. До цього, під час правління Рональда Рейгана, обіймав посаду віце-президента.

Відео Фото лабрадора Джорджа Буша-старшого розчулило мільйони людей у світі

Саме цей золотавий лабрадор від червня завжди був поруч із 94-річним екс президентом Сполучених штатів, супроводжував його усюди та допомагав. Адже Саллі – собака-поводир, який навчений відчиняти двері, переносити предмети й навіть брати слухавку. Відданий пес до останнього сидів біля труни свого господаря. 

Фото лабрадора Джорджа Буша-старшого розчулило мільйони людей у світі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції