Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політикою Трампа невдоволені дві третини американців - опитування

Також більшість вважає, що адміністрація Трампа могла мати зв'язки з Росією.

63% американців не підтримують політику президента Дональда Трампа і невдоволені його діями на своїй посаді.

Про це йдеться у дослідженні Pew Research Center.

За даними опитування, 63% американців невдоволені політикою Трампа, натомість лише 32% респондентів висловили до нинішнього президента довіру та проявляють підтримку. Цікаво, що після інавгурації президента США його підтримували не набагато більше. У лютому цього року схвалення Трамп отримав від 39% опитуваних.

Також опитування показало, що 30% впевнені у тому, що адміністрація Трампа мала стосунки з Росією під час передвиборчої кампанії. Ще 59% не впевнені, проте вважають, що такі зв'язки могли існувати.

Серед тих, хто не підтримує дії Трампа, лише 37% знають точну причину свого невдоволення. Решта назвати точні речі не змогла. Серед причин невдоволення стиль поведінки президента, зокрема його поводження у соціальних мережах, міграційна політика, охорона здоров'я тощо. Для порівняння, політика Барака Обами найбільше хвилювала населення у медицині, міжнародній політиці та відсутності результатів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалиму столицею Держави Ізраїль і намір перенести американське посольство з Тель-Авіва в це місто. Очікується, що цей крок може призвести до протестів в арабських країнах. 

Більше половини країн-членів Ради Безпеки ООН запросили проведення екстреної зустрічі в зв'язку з рішенням президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції