Поліція Китаю знайшла дві тисячі викрадених на продаж дітей

За півроку в Китаї були знайдено понад 2 тис. дітей, котрих викрали на продаж. Щороку в країні зникають тисячі дітей.

Китайська поліція за півроку знайшла більше двох тисяч дітей, викрадених на продаж.

Частина з них вже повернулися в сім'ї, батьків інших шукають.

З цією метою на одному з урядових сайтів розміщені фотографії виявлених дітей. Поки в Інтернеті доступні фото тільки 60 дітей: від немовлят до підлітків. Імена деяких з них невідомі.

Щорічно в КНР зникають сотні або, за деякими оцінками, тисячі дітей. Злочинні угруповання крадуть їх, щоб потім продати бездітним парам.

У патріархальному китайському суспільстві особливо цінуються хлопчики: вони коштують приблизно по 6 тис. доларів, у той час як дівчат продають всього за 500 доларів. Нерідко дітей віддають у сексуальне рабство або змушують працювати у важких умовах.

Батьки зниклих дітей - це найчастіше бідні селяни або фабричні робітники. У минулому вони скаржилися на байдужість влади до проблеми викрадень. Півроку тому керівництво Китаю пообіцяло активно боротися з торгівлею людьми. Щоб полегшити пошук зниклих дітей, в КНР створена національна база ДНК.

Крім торгівлі дітьми китайські злочинці викрадають на продаж дівчат і жінок. Їх часто продають як наречених жителям сільської місцевості, де проживає значно більше чоловіків. У серпні повідомлялося, що за минулі місяці поліція звільнила з рук работоргівців 2,5 тис. жінок.

Читайте також:

На Філіппінах викрали громадянина України

Голова єврейської громади Харкова викрав сам себе, щоб сховатися від кредиторів

Батько викрав свою доньку через сім років після смерті дружини

Українські діти найчастіше стають жертвами кіберзлочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: