Поліція Молдови провела обшуки в компаніях сина екс-президента

Олег Воронін, син колишнього президента Володимира Вороніна, каже, що обшуки пов'язані із політичним життям батька.

Центр боротьби з економічними злочинами і корупцією (ЦБЕПК) Молдови провів обшуки в офісах компаній, які очолює Олег Воронін, син колишнього президента, а нині лідера опозиційної партії комуністів Володимира Вороніна.

Як повідомили в центрі, обшук зроблений на підставі справи, по якому Вороніна-молодшого підозрюють у причетності до відмивання грошей та ухилянні від сплати податків.

Як повідомив сам Олег Воронін, порушену справу і вироблений в компаніях обшук – "політична розправа нової влади Молдови. У Кишиневі повно розкішних вілл і автомобілів. Чому перевіряють саме мене? Тому, що їм заважає Володимир Воронін?", - сказав він.

За його словами, вжиті перевірки не зашкодили його бізнесу, оскільки він і без того погано йде в Молдові.

Раніше Олег Воронін був допитаний у справі, яку було порушено на підставі публікації в одній з молдавських газет розшифровки витрат з його особистої банківської картки. За цими даними, за півтора року син глави держави витратив у дорогих готелях і бутіках більш ніж десяток міст світу понад 60 млн лей (близько 5 млн доларів), хоча в декларації про доходи за той період він вказав тільки 4 млн лей (330 тисяч доларів). Сам Олег Воронін називає ці публікації недостовірними.

Читайте також:

Екс-президента Молдови допитали з приводу масових погромів у Кишиневі

Молдова вимагає судити в.о. президента "за дискримінацію пам'яті"

Молдова оголосила війну комуністичному минулому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: