Поліція Нью-Йорка прийняла охоронця ізраїльського міністра за терориста

Американські колеги оточили охоронця, забрали його особисту зброю і провели в ділянку для перевірки документів.

Поліцейські, що охороняють будівлю ООН у Нью-Йорку, затримали охоронця ізраїльського міністра екології Гілада Ерда, прийнявши його за терориста. Підозру пильних співробітників служб безпеки викликав пістолет.

Міністр екології Гілад Ерда приїхав до Нью-Йорка для участі у щорічній конференції, присвяченій проблемам глобальної зміни клімату. Згідно з правилами, встановленими ООН, озброєним охоронцям учасників форуму вхід до будівлі заборонено.

Коли ввечері ізраїльський міністр вийшов із зали засідань і пішов до своєї машини, він з подивом виявив, що його охоронця немає на місці. Йому повідомили, що він був затриманий поліцією Нью-Йорка.

Пізніше охоронець розповів, що він прогулювався біля будівлі ООН, коли був оточений місцевою поліцією. Американські колеги наказали йому підняти руки, обшукали його, забрали його особисту зброю і провели в ділянку для перевірки документів.

Тільки після того, як працівники ізраїльського консульства в Нью-Йорку підтвердили, що мова йде про особистого охоронця ізраїльського міністра, той був відпущений.

Читайте також:

Чавес назвав Ізраїль "лакеєм-вбивцею на службі імперіалізму"

Ізраїль обміняє полоненого капрала на півтисячі палестинських бойовиків

Ізраїль та Швеція на межі дипломатичної війни через газету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: