Поліція ОАЕ: Інтерпол має заарештувати главу ізраїльської розвідки

Дубайська поліція заявила, що має докази причетності агентів ізраїльської розвідки "Моссад" до вбивства одного з лідерів ХАМАСу.

Поліція Дубая вимагає, щоб Інтерпол виніс постанову про арешт керівника ізраїльської розвідки. В ОАЕ заявили, що мають достатньо доказів причетності агентів "Моссада" до вбивства лідера військового крила ХАМАС Махмуда аль-Мабхуха.

"Інтерпол повинен буде винести "червоне повідомлення" відносно глави "Моссада" (зараз це Мейр Даган - прим. ред.), як вбивці, у тому випадку, якщо буде доведено, що "Моссад" стоїть за цим злочином", - заявив 18 лютого начальник дубайської поліції Дахі Хальфан Тамім.

"Наше розслідування виявило, що "Моссад" причетний до вбивства аль-Мабхуха. Дев'яносто дев'ять відсотків, якщо не всі сто, що за вбивством стоїть "Моссад", - цитує Таміма місцева англомовна газета The National.

За словами глави дубайської поліції, слідство має у своєму розпорядженні дані, які вказують на зв'язок підозрюваних з людьми, які мають тісні контакти з Ізраїлем.

Тамім нагадав, що, за його даними, в групу, яка ліквідувала аль-Мабхуха входили 11 людей – ізраїльська преса вже охрестила їх 11 друзями Оушена. Це троє ірландських громадян, зокрема жінка, шість британців, а також власники німецького і французького паспортів. Всі вони встигли залишити Дубай протягом 24 годин після прибуття в емірат.

Раніше уряди Великобританії і Ірландії заявили, що дані паспортів трьох з одинадцяти підозрюваних у вбивстві аль-Мабуха фальшиві. Однак, за даними преси, вони мають оригінальну голограму і непідробний біометричний чіп, отже, не можуть бути фальшивими.

Нагадаємо, Махмуд аль-Мабхух був знайдений мертвим 20 січня у своєму номері в готелі Дубая. Точно не відомо, навіщо командир ХАМАС приїхав до ОАЕ. Подробиці його смерті також не розголошуються. Британські журналісти стверджують, що аль-Мабхуха "виманила" в ОАЕ з Сирії ізраїльська розвідка.

Влада Ізраїлю офіційно заявила, що не має жодного стосунку до його смерті.

Читайте також:

Британські паспорти "ліквідаторів" лідера ХАМАСу - справжні

Підозрювані у вбивстві лідера ХАМАСу знайшлися в Ізраїлі

У вбивстві лідера ХАМАС звинуватили 11 європейців

Ізраїльські спецслужби ліквідували в Дубаї лідера ХАМАСу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: