Поліція розігнала студентів у Венесуелі

У столиці Венесуели поліція розігнала мітинг студентів, які вимагали перенести референдум щодо внесення змін до конституції.

У столиці Венесуели Каракасі поліція розігнала несанкціонований мітинг студентів, які вимагали перенести референдум щодо внесення змін до конституції країни, передає агентство France Presse.

Поліцейським довелося застосувати сльозогінний газ і водомети, щоб зупинити декілька тисяч мітингуючих. Студенти, у свою чергу, закидали поліцію камінням і викрикували антиурядові гасла.

Основною вимогою мітингуючи є вимога перенести голосування за проектом нової конституції з грудня 2007 року на лютий 2008-го. Незадовго до мітингу активісти зустрілися з представниками Національної виборчої ради, проте чиновники пояснили студентам, що права переносити референдум у молодих громадян Венесуели немає.

Студенти хотіли перенести голосування, щоб був час організувати загальнонаціональну дискусію про необхідність внесення змін в конституцію.

Згідно до поправо, які неділю тому схвалив однопалатний парламент Венесуели, обмеження на кількість президентських термінів для однієї особи знімаються, а сам термін збільшується з шести років до семи.

Як додає агентство, супротивники нинішнього президента Венесуели Уго Чавеса, вперше обраного на вищий державний пост в 1998 році, звинувачують його в спробі забезпечити собі довічне президентство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: