Полковника Євкурова затвердили президентом Інгушетії

Юнус-Бек Євкуров затверджений на посаді президента Республіки Інгушетія.

Кандидатуру Євкурова, запропоновану в п'ятницю Дмитром Мєдвєдєвим, затвердило Народне зібрання Інгушетії. Рекомендуючи Євкурова депутатам, повноважний представник президента РФ в Південному федеральному окрузі Владимир Устінов охарактеризував його як "чесну, добросовісну людину, яка працюватиме на благо республіки і країни загалом". За даними "Інтерфаксу", за призначення Євкурова проголосували 16 депутатів, проти - один, ще один бюлетень виявився недійсним.

Попередник Євкурова Мурат Зязіков, який керував Інгушетією з 2002 року, пішов у відставку в четвер. Повідомлялося, що причиною відходу Зязікова стало невдоволення Кремля його роботою. Зокрема, екс-президентові не вдалося зупинити зростання рівня злочинності в республіці і налагодити відносини з інгушською опозицією.

Полковник Юнус-Бек Євкуров - Герой Росії, учасник другої чеченської війни. До останнього часу він був заступником начальника штабу Приволжско-Уральського військового округу, а після відставки Зязікова тимчасово виконував обов'язки інгушського президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: