Полковнику Каддафі готують схованку на території Чаду

Деякі найближчі соратники полковника в даний час знаходяться в Нджамені (Чад) для підготовки можливого переїзду туди Каддафі.

Соратники полковника Муаммара Каддафі знаходяться в Нджамені та організують шляхи можливого відходу полковника, пише газета La Stampa.

"Місцем посилання Каддафі може бути Чад. За даними арабської газети Аl-Sharq Аl-Awsat, яка цитує джерела, близькі до режиму Тріполі, деякі найближчі соратники полковника в даний час знаходяться в Нджамені для підготовки можливого переїзду туди Каддафі. Але його справжнім другом залишається el comandante Уго Чавес", - підкреслює кореспондент.

За його словами, кілька років тому він заявив, що їх двох об'єднує одна доля.

"Хоча і Чавес деякий час вагався: йому не сподобалося те, як Каддафі відреагував на маніфестації протесту. Але потім Чавес виступив проти "вторгнення янкі", - стверджується у статті.

Тим часом, видання зауважує, що в Африці Каддафі все ще не відчуває себе самотньо.

"Все це - дивіденди його політичної мрії, більше того, нав'язливої ​​ідеї. На одному з арабських самітів лідер Джамахірії запропонував пакт: він надавав нафту і свої безмежні ресурси, а також авторське право на "владу мас", єдине рішення для людства, що перебуває під владою демократії і колоніалізму. Всі інші, багаті лише населенням, повинні забезпечити йому оплески натовпу під час його нескінченного монологу, який він вважає суттю політики", - пише автор статті.

Пізніше йому вдалося добитися свого обрання президентом Африканського союзу, і через деякий час він із загадковою усмішкою заявив, що відтепер його слід називати не "лідер", а "король королів Африки", наголошує видання.

"Звертаючись до своїх нових підданих, Каддафі оголосив про створення Сполучених Штатів Африки, в яких повинні розчинитися національні держави", - пише автор статті.

Він продовжує: "Йому дали погратися з його новою іграшкою, з його оперетковими сценаріями. З його кишень взяли трохи грошей в обмін на оплески. Але потім його не переобрали".

"При цьому мільярди виявилися не марною інвестицією. Африканський союз виступив проти бомбардувань і за посередництво, нехай навіть на словах. Це можна розцінювати не тільки як подяку, а й як егоїстичний інтерес: звинувачення, адресовані Каддафі, можуть бути використані і проти багатьох інших африканських президентів", - стверджує видання.

Все про військову операцію в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Обама: дні "жорстокого диктатора" Каддафі полічені

Уго Чавес злякався, що стане "наступним після Каддафі"

Каддафі назвав Обаму своїм сином: що б не сталося - я буду любити тебе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: