Поломка комп'ютера призвела до затримки більше 2 тисяч рейсів Lufthansa

Автоматична система управління рейсами Lufthansa, яка довгий час працювала безвідмовно, не змогла виконувати необхідні операції.

Сотням співробітників аеропортів по всьому світу довелося реєструвати пасажирів, які вилітали 29 вересня рейсами найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa, "по-старому" - відзначаючи імена ручкою на аркушах паперу - через поломку центрального комп'ютера авіаперевізника. У результаті більше двох тисяч рейсів Lufthansa було відкладено.

Автоматична система управління рейсами Lufthansa, яка довгий час працювала безвідмовно, 30 вересня вранці не змогла виконувати необхідні операції, не дивлячись на те, що завантаження головного комп'ютера була здійснена без відхилень.

Тим не менше, співробітникам компанії вдалося відновити нормальну роботу системи.
Причини поломки на даний момент невідомі.

Lufthansa Group - одна з найбільших авіакомпаній в світі з пасажиропотоком понад 50 мільйонів людей. Чистий збиток перевізника за підсумками першого кварталу 2009 року склав 256 млн євро проти чистого прибутку компанії в розмірі 44 мільйонів євро за аналогічний період роком раніше. При цьому виручка Lufthansa за перші три місяці поточного року склала 5 мільярдів євро, що на 11% менше аналогічного показника за минулий рік, зафіксованого на позначці 5,6 мільярда євро.

Нагадаємо, третій за популярністю європейський бюджетний авіаперевізник SkyEurope збанкрутував. Всі рейси скасовано, через що тисячі пасажирів застрягли в аеропортах, в основному – у Братиславі і Парижі.

Словацько-австрійська авіакомпанія здійснювала регулярні і чартерні рейси в 16 європейських країнах, переважно - в Центральній, Південній і Східній Європі.

Читайте також:

Авіакомпанія SkyEurope збанкрутувала. Тисячі пасажирів застрягли в аеропортах

Українським авіакомпаніям загрожує заборона на польоти в ЄС

Аеропорт Дніпропетровська виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: