Польоти над Європою офіційно визнані безпечними

Станом на 21 квітня більша частина авіапростору Європи відкрита для польотів. Безпеці літаків вулканічний попіл більше не загрожує.

Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) офіційно оголосила безпечним здійснення польотів над Європою.

За словами президента організації Роберто Кобеха Гонсалеса, на сьогодні рівень ризику при здійсненні перельотів гранично низький.

На його думку, почасти цей факт доводить те, що низка країн вже ухвалила рішення про відновлення авіасполучення. У разі, якби в урядів цих країн лишалися сумніви з приводу безпеки перельотів, повітряний простір залишався би закритим.

Станом на 21 квітня більша частина авіапростору Європи відкрита для польотів. Обмеження залишаються лише на певній територій Британії.

Рішення про припинення всіх польотів було ухвалено 15 квітня у зв’язку з виверженням ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль, який викинув в атмосферу велику хмару попелу. Попадання вулканічного пилу в двигуни літака може призвести до їх зупинки, тому по всьому світу було скасовано понад 63 тисяч рейсів, закрито більше 300 аеропортів, а жертвами перебоїв в авіасполученні стали близько 7 мільйонів людей.

Читайте також:

Виверження вулкана в Ісландії перейшло в нову "гучну" фазу

Європа відновлює польоти після п'яти днів "повітряного карантину"

Вулканічний попіл пошкодив двигуни винищувачів НАТО

Через ісландський вулкан аеропорти втратили вже більше мільярда євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: