Половина смертей в російській армії від самогубств

З початку року в російській армії загинуло 273 військовослужбовці, половина з яких внаслідок самогубства.

Половина смертей в російській армії від самогубств
Половина смертей в російській армії від самогубств
З початку 2009 року в збройних силах Росії в результаті злочинів і трагічних випадків при виконанні службових обов'язків загинуло 273 військовослужбовці, з яких 137 вчинили самогубство.

Нагадаємо також, що у 2008 році в російській армії загинув 471 військовослужбовець, майже половина з них (231) - в результаті самогубств.

У вересні 2009 року небойові втрати російської армії склали 28 осіб: 17 наклали на себе руки, семеро загинули в результаті нещасних випадків, троє - у ДТП. Ще один військовослужбовець загинув через порушення правил поводження зі зброєю.

Всього за цей рік внаслідок нещасних випадків загинуло 88 військовослужбовців, через порушення правил дорожнього руху - 20, причиною загибелі ще 17 людей стали вбивства і заподіяння смерті з необережності, семеро загинули через порушення правил поводження зі зброєю і четверо - у зв'язку з дідівщиною. Крім того, за даними Міноборони Росії, з початку року в армії було скоєно 10396 злочинів, 1023 з них - у вересні. 

Зазначимо, що цієї осені російську армію поповнять майже12 тисяч колишніх в`язнів. Такі цифри навів заступник начальника Генштабу РФ Василь Смирнов. На його думку, враховуючи масштаби осіннього призову, кількість призовників, у яких є кримінальний досвід, не позначиться на моральному кліматі військових колективів. "Ми просто зобов`язані цю категорію громадян забирати на військову службу, і ми будемо це робити і надалі", - сказав генерал.

Всього планується призвати на строкову військову службу більше 270 тисяч молодих росіян.

Призов здійснюватимуть оновлені військкомати, де всі військові посади з сьогоднішнього дня переведені на цивільні. Тим часом, за словами Смирнова, солдатам, можливо, доведеться служити в Абхазії і Південній Осетії, де дислокована російська військова частина. Втім, генерал запевнив, що це, відповідно до чинного законодавства, може відбутися тільки на добровільних засадах .

Читайте також:

Українська армія тренується вибивати з Криму умовного ворога

Російська армія істотно збільшує кількість призовників

На Прикарпатті засудили двох призовників-симулянтів

Українська армія стане контрактною через сім років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: