Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польща хоче розмістити на своїй території американські дивізії для захисту

Міністр оборони припускає присутність двох дивізій

Глава польського міністерства оборони заявив про необхідність найближчим часом зайнятися питаннями підвищення безпеки країни і розмістити в країні додаткового американського військового контингенту.

В ефірі одного з польських телеканалів міністр оборони країни Антоні Мацеревич заявив, що Польща виступає з ініціативою про розміщення на своїй території двох дивізій армії США.

"По-перше, це не буде суперечити міжнародним зобов'язанням Польщі, в тому числі протоколів «Росія-НАТО», які обмежують чисельність військ на тій чи іншій території. По-друге, це наша безпека. Так, без сумніву, дві дивізії - це не так багато, але зараз цього цілком достатньо", - повідомив глава польського міністерства оборони у відповідь на запитання, чому саме дві дівізії мають бути присутні. 

Нагадаємо, що в Польщі були проведені найбільші за весь останній час натовські військові маневри - навчання "Dragon-2017", в ході яких були задіяні близько 17 тисяч військовослужбовців, включаючи військовослужбовців американської армії. Крім натовських військ в маневрах взяли участь представники Грузії і України. У маневрах задіяли до 3,5 тис. одиниць техніки, включаючи авіацію і бронетехніку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції