Польща хоче розмістити на своїй території американські дивізії для захисту

Міністр оборони припускає присутність двох дивізій

Глава польського міністерства оборони заявив про необхідність найближчим часом зайнятися питаннями підвищення безпеки країни і розмістити в країні додаткового американського військового контингенту.

В ефірі одного з польських телеканалів міністр оборони країни Антоні Мацеревич заявив, що Польща виступає з ініціативою про розміщення на своїй території двох дивізій армії США.

"По-перше, це не буде суперечити міжнародним зобов'язанням Польщі, в тому числі протоколів «Росія-НАТО», які обмежують чисельність військ на тій чи іншій території. По-друге, це наша безпека. Так, без сумніву, дві дивізії - це не так багато, але зараз цього цілком достатньо", - повідомив глава польського міністерства оборони у відповідь на запитання, чому саме дві дівізії мають бути присутні. 

Нагадаємо, що в Польщі були проведені найбільші за весь останній час натовські військові маневри - навчання "Dragon-2017", в ході яких були задіяні близько 17 тисяч військовослужбовців, включаючи військовослужбовців американської армії. Крім натовських військ в маневрах взяли участь представники Грузії і України. У маневрах задіяли до 3,5 тис. одиниць техніки, включаючи авіацію і бронетехніку.

Залиште свій коментар