Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польща очікує від РФ уламків літака Качинського та вільного доступу до місця Смоленської катастрофи

Раніше урядова комісія знову заявила, що на борту літака стався вибух.

Польща не бачить підстав для подальшого утримання РФ уламків президентського літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом.

Про це заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович на зустрічі з послом РФ Сергієм Андреєвим, йдеться у повідомленні прес-служби польського відомства.

"Глава польської дипломатії підкреслив, що не бачить підстав для подальшого утримання російською стороною уламків урядового літака під Смоленськом і очікує їх повернення" - йдеться у повідомленні.

Польща також очікує з боку РФ забезпечення вільного доступу до місця катастрофи і надання сприяння у побудові пам’ятника жертвам.

Фотогалерея Польща виходить на марш пам'яті: у країні згадують жертв Смоленської трагедії (9 фото)

Раніше польська урядова підкомісія, яка повторно розслідує обставини авіакатастрофи президентського авіалайнера під Смоленськом, знову заявила про те, що на борту літака стався вибух. Так, ліве крило літака було зруйновано в результаті внутрішнього вибуху.

ВідеоПольські експерти заперечили можливість зіткнення Ту-154 з деревом під Смоленськом

Згідно з висновками підкомісії міністерства оборони Польщі, джерел вибуху було три, тож літак почав розпадатися ще у повітрі. Відповідальність за трагедію, що забрала життя 96 людей, неодноразово покладали на росіян. На борту Ту-154 загинули президент Лех Качинський з дружиною, військові та духовенство.

Польські експерти заперечили можливість зіткнення Ту-154 з деревом під Смоленськом

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в Росії розбився літак ТУ-154М. На його борту були 96 людей – всі вони загинули. Серед них – президент Польщі Лех Качинський і чимало високопосадовців. Всі вони летіли на жалобні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Варшава тоді звинувачувала в авіакатастрофі двох російських диспетчерів.

У жовтні 2016 року комісія з розслідування Смоленської трагедії встановила, що на тілах деяких жертв були виявлені сліди вогню. Однак це не можна пояснити пожежею, яка виникла на місці катастрофи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції