Польща оприлюднила документи про катастрофу під Смоленськом

11 томів документів слідства у справі авіакатастрофм літака Качинського оприлюднили у Польщі.

У Польщі оприлюднено зміст переданих напередодні Росією 11 томів документів слідства у справі про катастрофу президентського літака під Смоленськом.

Головний військовий прокурор Польщі заявив, що передані Росією документи - це, перш за все, протоколи допитів свідків, огляду місця катастрофи та результати експертизи фрагментів тіл загиблих.

"Говорити більш детально про те, що знаходиться в переданих нам з Росії матеріалах, ми зможемо після їх перекладу на польську і порівняння з тими матеріалами, які у нас вже є", - заявив прокурор.

Проте опозиція вважає, що в документах немає головної інформації - матеріалів судмедекспертиз.

"У переданому нам пакеті немає найголовнішого - протоколів ідентифікації останків жертв катастрофи. Родичі загиблих самі кажуть, що немає впевненості в тому, хто справді був похований", - заявив керівник парламентської групи, що займається з'ясуванням причин катастрофи.

Нагадаємо, польський урядовий літак Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня.

За попередніми даними, літак в умовах поганої видимості (сильний туман) зачепився за верхівки дерев та впав, не дотягнувши кількох метрів до злітно-посадкової смуги. Всі 96 людей, які були на борту, загинули. Серед них і президент Польщі Лех Качинський.

Польська делегація прямувала на жалобні заходи до Катині, де в 1940-х роках радянські органи розстріляли близько 22 тисяч польських солдатів і офіцерів.

Читайте також:

Росія передасть Польщі 11 томів справи про загибель Качинського

Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

У Варшаві відкрили меморіальну дошку жертвам катастрофи під Смоленськом

ВідеоМісце катастрофи літака президента Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: