Польща організує саміт по Brexit з країнами ЄС, яких не запросили до Берліна - ЗМІ

Поки Британія не вийде з ЄС, Польща вважатиме країну повноцінним партнером. 

У понеділок, 27 червня, у Варшаві глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський збере на саміті міністрів закордонних справ більшості європейських країн. На зустрічі глави дипломатій обговорять результати референдуму у Великобританії.

Про це повідомляє видання Gazeta Prawna.

Саміт буде організований як відповідь на зустріч шести країн-засновниць ЄС, яка відбулася 25 червня в Берліні.

Міністр Ващиковський послав через польські посольства запрошення для міністрів закордонних справ країн ЄС, які не були запрошені головою німецької дипломатії Франком-Вальтером Штайнмаєром на засідання в Німеччині.

"Потрібно вирішити, як ЄС буде функціонувати в ситуації, що склалася, яку модель переговорів з Великобританією потрібно вибрати. Ми вважаємо, що немає приводів для поспіху. Поки Сполучене Королівство не вийде з ЄС, ми буде ставитися до нього як до повноправного члена союзу", - повідомив Ващиковський виданню.

Нагадаємо, що в суботу, 25 червня, міністри закордонних справ шести країн-засновниць і членів Європейського Союзу зібралися на екстрене засідання щодо майбутнього ЄС. Зустріч у Берліні проходить на наступний день після оголошення результатів референдуму. Це була перша зустріч в серії запланованих "кризових" нарад протягом наступного тижня. На ній присутні міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів та Люксембургу. Після зустрічі глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що що Британія має якомога швидше почати процес виходу з ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: