Польща підтримає Україну на шляху до НАТО

Президент Польщі Броніслав Коморовський підкреслив, що не змінюватиме політику відносно України і підтримає її на шляху до вступу в НАТО.

Броніслав Коморовський
Коморовський підтримає Україну на шляху до НАТО
Польща, незважаючи на проголошення новою українською владою політики позаблоковості України, планує в подальшому підтримувати можливий вступ України до Північноатлантичного Альянсу. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський.

Він підкреслив, що Україна повинна самостійно визначити, яким чином гарантувати собі безпеку. "Мені самому цікаво, як буде визначена ця ідея позаблоковості, позаблоковою безпеки України", - зазначив він.

Разом з тим, Коморовський заявив, що Польща, яка традиційно підтримувала вступ України в НАТО, не буде змінювати цю політику.

"Польща послідовно, можна сказати, притримує відкриті двері НАТО, і показуємо це всім натовським країнам і Україні", - сказав він.

Коморовський також додав, що держави Альянсу на останньому своєму саміті в Лісабоні в кінці минулого тижня підтвердили, що Україна з Грузією можуть приєднатися до альянсу.

Раніше Янукович підписав Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", яким закріплено позаблоковий статус України.

Нагадаємо, 14 жовтня президент Віктор Янукович заявив, що Україна не збирається форсувати вступ до НАТО, але буде проводити реформи з метою вступу до Євросоюзу.

Раніше Янукович неодноразово заявляв, що відносини України і НАТО є комфортними для обох сторін, а пріоритетом України є членство в ЄС.

Читайте також:

Росія дозволила НАТО перевозити бронетехніку через свою територію

НАТО допустить Україну до ПРО лише після Росії

Делегації Грузії і Вірменії на саміті НАТО влаштували гулянку з 80 повіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: