Польща привітала лівійських повстанців з перемогою

МЗС Польщі привітав повстанців з поваленням режиму Каддафі та висловив готовність підтримувати лівійців у складних зусиллях відбудови та створення нової демократичної реальності.

Польська влада у понеділок, 22 серпня, привітала лівійських повстанців із перемогою над режимом Муаммара Каддафі та побажала успіхів у побудові в країні нового демократичного ладу.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Польщі.

"Ми вітаємо лівійців та перехідну національну раду із поваленням режиму, котрий довгі роки був спонсором терористичних груп та на совісті якого значна кількість невинних жертв у багатьох державах світу", - відзначено в заяві.

МЗС Польщі висловив переконання, що Каддафі та представники його найближчого оточення найближчим часом постануть перед Міжнародним трибуналом в Гаазі за скоєні ними злочини.

"Сьогодні Лівія стає на порозі нового розділу своєї історії, перед численними викликами. Одним із найважливіших завдань є забезпечення порядку, стабілізації та якнайширшої участі лівійці в побудові відновленої, демократичної держави, котра дотримується міжнародних стандартів охорони прав людини та відкритої на співпрацю зі світом", - відзначають польські дипломати.

Польський МЗС нагадав, що Польща з самого початку підтримувала лівійських повстанців, зауваживши, що міністр Радослав Сікорський став першим західним високопосадовцем, який відвідав повстанців у Лівії - ще в травні цього року.

Крім цього, у червні Польща перенесла своє посольство зі столичного Тріполі, яке залишалося з початку повстання у Лівії форпостом Каддафі, до неформальної столиці повстанців – Бенгазі.

"Також тепер – у нових умовах – ми готові підтримувати лівійців у складних зусиллях відбудови та створення нової реальності", - резюмував польський МЗС.

Читайте також:

Посольство Лівії у Києві вивісило прапор повстанців

Повстанці захопили ще одного сина Каддафі та взяли телецентр

Над посольством Лівії у Мінську піднято прапор повстанців

Запеклі бої в Тріполі: повстанці взяли в облогу палац Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: