Польща вимагатиме компенсацій за зіпсовану нафту з Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Варшаві вже готуються до складних переговорів.

Росія має відшкодувати матеріальні збитки через транзит зіпсованої нафти до Польщі. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Поляк вказав на "дуже серйозні логістичні та операційні помилки" російських постачальників і наголосив, що РФ повинна нести матеріальну відповідальність за шкоду, котру заподіяла. При цьому Моравецький не має сумнівів щодо характеру переговорів із Москвою – вони будуть важкими, але Варшаву це не лякає. "Ми не можемо допустити, щоб наше обладнання, труби – вся система постраждала через якість російської нафти", - пояснив глава польського уряду.

Як повідомлялося, російська нафта з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук опинилася в українській частині трубопроводу "Дружба" 8-10 квітня, ще за 10 днів до того, як про забруднення розповіла Білорусь. Про це повідомив голова "Укртранснафти" Микола Гавриленко.

ВідеоКраїни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції