Перейти до змісту
Польща заборонила першим особам країни сідати в один літак

Польща заборонила першим особам країни сідати в один літак

Після авіакатастрофи президентского літака Ту-154, бюро нацбезпеки Польщі заборонило першим особам країни сідати в один літак.

Президент, прем'єр-міністр, спікери сейму і сенату Польщі не можуть сідати в один літак. До такого рішення дійшли учасники засідання бюро національної безпеки (БНБ) Польщі.

За інформацією представників канцелярії голови польської держави, на зустрічі "обговорювався зміст розробленої БНБ доповіді про правила і процедури, пов'язані з повітряним переміщенням осіб, що займають важливі посади в державі", яка була складена після краху літака Леха Качинського під Смоленськом.

За інформацією прес-служби БНБ, ряд проблем, які потребують вирішення були розділені на три основні сфери. Перша з них стосується "принципів використання першими особами транспортних літаків". Друга зачіпає "організацію безпечного повітряного переміщення". І остання сфера стосується вимог і умов при виконанні транспортних завдань військовою авіацією і дотримання вимог безпеки під час перевезення ключових осіб у країні засобами цивільної авіації.

Зазначимо, сьогодні група польських експертів виїхала до Смоленська для огляду місця падіння Ту-154 Леха Качинського, щоб оглянути місце аварії і вирішити питання про можливі археологічні роботи з пошуку останків жертв, уламків літака і речей загиблих.

Після оприлюднення польськими ЗМІ інформації про те, що пересічні росіяни безперешкодно відвідують місце катастрофи та збирають собі на пам'ять предмети з президентського літака, польська сторона звернулася до росіян з проханням обмежити доступ сторонніх осіб до місця трагедії. Згодом Варшава звернулася до Москви з проханням про проведення польської археологічної експедиції в це місце.

Уповноважений польського уряду Едмунд Кліх заявив, що Варшава розраховує вже в жовтні отримати від Росії повну доповідь про розслідування катастрофи. Протягом наступних двох місяців польські експерти будуть вивчати цей документ і зроблять свої остаточні висновки.

Як повідомлялося раніше, Польща визнала, що в більшій мірі відповідальна за авіакатастрофу Ту-154, в якій загинув президент Польщі Лех Качинський.

Нагадаємо, урядовий літак польського президента Леха Качиньського Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня. За попередніми даними, літак зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через сильний туман. На борту знаходилися 88 пасажирів і вісім членів екіпажу, не вижив ніхто. Серед загиблих - сам президент, його дружина і частина керівництва країни. Вони прямували в Катинь, щоб взяти участь у траурних заходах на місці масового поховання жертв політичних репресій.

Читайте також:

Польща визнала провину за катастрофу літака Качинського

Польща закликала Росію повернути уламки літака Качинського

Польща очікує від Росії пояснень: у справі загибелі Качинського бракує свідчень

Росія віддала Польщі бортовий журнал Ту-154

Українські пілоти посадили Ту-154 в умовах Смоленської катастрофи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин