Польща засумнівалася в перемозі Лукашенка на виборах

МИД Польщі припустив, що Олександр Лукашенко насправді міг і не здобути перемогу на президентських виборах у Білорусі, вважаючи, що вибори були сфальсифіковані.

Існує ймовірність того, що Олександр Лукашенко насправді не здобув перемогу на недільних виборах президента Білорусі. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

"Відповідно з нашими даними, під час дострокового голосування за Лукашенка проголосували 30% виборців, а в неділю це число виросло до 40%. Це найкращий результат з усіх кандидатів, однак недостатній для перемоги в першому турі", - заявив Сікорський.

За словами польського міністра, "людина, яка, за офіційними даними, виграє вибори з такою перевагою, не піде на жорсткий розгін опозиції, арешт опонентів і, що важливо, їх представників". На його думку, затримання опозиціонерів не дозволило їм подати скарги на хід і результати голосування.

За попередніми даними Центрвиборчкому Білорусі, діючий президент країни Лукашенко здобув перемогу на президентських виборах, набравши 79,67% голосів виборців. Остаточні підсумки виборів Центрвиборчком обіцяє оприлюднити через 10 днів.

Як повідомлялося раніше, опозиція влаштувала в неділю, 19 грудня, в Мінську несанкціонований мітинг і зробила спробу штурму Будинку уряду. В результаті розгону акції були затримані сотні людей, включаючи опозиційних лідерів.

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв "білоруський WikiLeaks"

Лукашенко заявив, що недолугої демократії в Білорусі більше не буде

Росіяни незадоволені перемогою Лукашенка

Європа назвала Лукашенка "останнім диктатором"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: