Польща затримала чеченського сепаратиста

Закаєв приїхав до Польщі на третій Всесвітній конгрес чеченського народу. Росія оголосила чеченця в міжнародний розшук за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

У Польщі затримали Ахмеда Закаєва, який приїхав у країну на Всесвітній чеченський конгрес.

За даними польського телебачення, поліція Варшави затримала Закаєва, коли він йшов до прокуратури.

"Кортеж машин, в одній з яких знаходився Ахмед Закаєв, був затриманий польською поліцією на вулиці Бартошевич", - повідомив журналістам представник Світового конгресу чеченського народу Рафал Дзенчоловскій.

Закаєв обіцяв приїхати до прокуратури, щоб особисто дати свідчення щодо звинувачень, висунутих проти нього Російською Федерацією.

Один з організаторів конгресу Адам Боровський повідомив, що Закаєв з'явиться 17 вересня вранці в окружну прокуратуру у Варшаві для дачі свідчень.

Представники польських правоохоронних органів раніше заявляли, що готові затримати Закаєва у випадку його появи на території країни на підставі ордера Інтерполу.

Пізніше польські ЗМІ написали з посиланням на джерело в уряді Польщі, що після затримання Закаєва Польща не видасть його Росії. Голова Сейму (нижньої палати парламенту) Польщі Гжегож Схетина заявив, що Закаєва в Польщі, ймовірно, навіть не заарештують.

Нагадаємо, Закаєв оголошений Росією в міжнародний розшук за причетність до терористичної діяльності.

Читайте також:

У Польщі затримали чеченців напередодні Конгресу чеченського народу

У Польщі зі скандалом відкривається Конгрес чеченського народу

Польща видала ордер на арешт Ахмеда Закаєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: