Польща затримала чеченського сепаратиста

Закаєв приїхав до Польщі на третій Всесвітній конгрес чеченського народу. Росія оголосила чеченця в міжнародний розшук за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

У Польщі затримали Ахмеда Закаєва, який приїхав у країну на Всесвітній чеченський конгрес.

За даними польського телебачення, поліція Варшави затримала Закаєва, коли він йшов до прокуратури.

"Кортеж машин, в одній з яких знаходився Ахмед Закаєв, був затриманий польською поліцією на вулиці Бартошевич", - повідомив журналістам представник Світового конгресу чеченського народу Рафал Дзенчоловскій.

Закаєв обіцяв приїхати до прокуратури, щоб особисто дати свідчення щодо звинувачень, висунутих проти нього Російською Федерацією.

Один з організаторів конгресу Адам Боровський повідомив, що Закаєв з'явиться 17 вересня вранці в окружну прокуратуру у Варшаві для дачі свідчень.

Представники польських правоохоронних органів раніше заявляли, що готові затримати Закаєва у випадку його появи на території країни на підставі ордера Інтерполу.

Пізніше польські ЗМІ написали з посиланням на джерело в уряді Польщі, що після затримання Закаєва Польща не видасть його Росії. Голова Сейму (нижньої палати парламенту) Польщі Гжегож Схетина заявив, що Закаєва в Польщі, ймовірно, навіть не заарештують.

Нагадаємо, Закаєв оголошений Росією в міжнародний розшук за причетність до терористичної діяльності.

Читайте також:

У Польщі затримали чеченців напередодні Конгресу чеченського народу

У Польщі зі скандалом відкривається Конгрес чеченського народу

Польща видала ордер на арешт Ахмеда Закаєва

ВідеоПольща затримала чеченського сепаратиста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: