Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польща збирається пояснити ухвалення скандального закону щодо заборони "бандерівської ідеології"

Реакція світової спільноти на новий закон дуже здивувала польських урядовців.

Уряд Польщі дуже здивований реакцією світу на ухвалений вночі закон щодо заборони "бандерівської ідеології". Тому у четвер, 1 лютого, виступить із заявою, в якій пояснить суть прийнятих змін закону про Інститут національної пам'яті, повідомляє Onet.pl.

"Ця буря здивувала нас, всіх дуже здивувала. І наразі ми хочемо йти до спокійного, збалансованого, поглибленого діалогу. Я на це сподіваюся. І я навіть впевнений - ми почнемо працювати вже відсьогодні", - заявив спікер Сенату Польщі Станіслав Карчевський.

Він уточнив також, що у своїй заяві уряд "ще точніше розповість про закон, кого він стосується та чого ми від нього очікуємо".

Та наголосив на необхідності вести діалог "з усіма тими, хто сумнівається".

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що прийнятий в Польщі закон про Інститут національної пам'яті, яким передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків, містить неприйнятні оцінки та закликав Польщу до об'єктивного діалогу. 

ВідеоСенат Польщі ухвалив скандальний закон щодо українських націоналістів

Тепер там каратимуть за заперечення того, що українські націоналісти в минулому столітті чинили злочини проти поляків. Польські політики внесли поправки до закону про Інститут національної пам'яті. Штраф чи позбавлення волі на строк до трьох років загрожуватиме тим, хто підтримує дії ОУН та УПА, які поляки вважають злочинними.

Сенат Польщі ухвалив скандальний закон щодо українських націоналістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції