Польща депортує до Грузії біженців, які захопили потяг

У 33 з більш ніж двох сотень біженців з Росії та Грузії, які захопили польський потяг з метою дістатися до Німеччини, виникли проблеми із законом.

Найближчим часом Польща планує депортувати на батьківщину громадян Грузії, які 15 грудня брали участь у захопленні пасажирського потягу Вроцлав-Дрезден.

За даними грузинського посольства в Польщі, будуть депортовані 11 з 32 грузин, які брали участь в інциденті. Наразі біженці перебувають у закритому еміграційному таборі.

Як повідомлялося раніше, правоохоронні органи Польщі вирішили не притягати нападників до суду, визнавши їх "нешкідливими".

Більшість з двох сотень біженців, які збунтувалися, привезли на автобусах в центри для іноземців. Лише 33 учасників акції помістили до центру під охороною, оскільки у них закінчився офіційний термін перебування на території Польщі. За це трьом з них може загрожувати трирічний термін ув'язнення, а іншим - депортація на батьківщину.

Нагадаємо, 15 грудня близько 230 російських і грузинських біженців (з них 64 малолітніх дитини) декілька годин незаконно утримували потяг Вроцлав-Дрезден, намагаючись без квитків і документів переїхати з Польщі до Німеччини і потрапити до Страсбурга. Там вони хотіли пожалітися Європейському суду з прав людини на жахливі умови утримання у польських таборах для біженців.

До Німеччини вони так і не потрапили, їх звинуватили в спробі нелегального перетину кордону.

Багато біженців не приховують, що розглядають Польщу як транзитну країну і розповідають про своїх знайомих і родичів, що добре облаштувалися в Німеччині або Австрії.

Схвилювання ситуацією з біженцями в Польщі висловив президент Лех Качиньській. Він зажадав від підлеглих повну інформацію про біженців, які проживають в Польщі, точну кількість осіб, які звернулися з проханням про надання їм статусу біженця, час очікування рішення і умови їх проживання.

Читайте також:

Захоплювачів потягу у Польщі визнали нешкідливими

Польська поліція звільнила захоплений біженцями потяг

Захоплений російськими біженцями польський потяг доїхав до кордону з Німеччиною

Біженці з Росії захопили потяг у Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: