Польща нарікає на недостачу російського газу. "Газпром" відхрещується

У Потльщі зазначають, контракт із RosUkrEnergo виконується не повністю.

Поставки російського газу в Польщу через територію України становлять 50% від належного, повідомила в четвер, 22 січня, прес-секретар Польського нафтогазового підприємства (PGNi) Йоанна Васицька-Закжевська.

За словами офіційного представник PGNi, протягом останньої доби відновили поставки російського газу в пункті Дроздовичі на польсько-українському кордоні, однак, на 18:00 за середньоєвропейським часом (19:00 за київським часом) через Дроздовичі Польща одержує газ із розрахунку 7 мільйонів кубометрів у добу.

Як зазначила Васицька-Закжевська, це означає, що контракт із RosUkrEnergo виконується не повністю, підкресливши, що в добу через Україну повинно надходити 14 мільйонів кубометрів.

Польське нафтогазове підприємство "з метою покриття потреб польських споживачів одержує додатково 7 мільйонів кубометрів газу в добу через пункт Високе на польсько-білоруському кордоні, - сказала Васицька-Закжевська.

Представник російського концерну Сергій Купріянов заявив, що "Газпром" постачає паливо для Польщі в повному обсязі, як це передбачено контрактами. Частина - через Україну, частина - через Білорусь. Ніяких проблем з поставками з боку "Газпрому" немає.

Читайте також:

Газовий договір України та Росії: таємниця утворення ціни

Тимошенко "вибила" для України низьку ціну на газ

RosUkrEnergo хоче газ з українських сховищ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: