Польща пропонує Росії контролювати американську ПРО

Польща готова на компроміс з Росією у зв'язку з планами США розмістити на польській і чеській території елементи американської протиракетної оборони.

Про це повідомляє радіо "Свобода".

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив сьогодні, 22 листопада, що Варшава - "в рамках створення атмосфери довіри у відносинах з Росією" - готова погодитися на "практично постійну" присутність російських інспекторів на американській базі ПРО, якщо така буде побудована на польській території.

За словами польського міністра, який напередодні відвідав Вашингтон, польсько-американська співпраця зміцнюватиметься, незалежно від того, з'явиться "американський щит" в Польщі чи ні.

"Звичайно, якщо вже ми підписали договір, який вважаємо вигідним, то хочемо, щоб він був виконаний. Але потрібно бути реалістами і не прикидатися, що ми маємо більший вплив на цей проект, ніж є насправді. Це нормально, що кожна нова адміністрація хоче придивитися до дорогих проектів попередників. Потрібно просто терпляче почекати остаточного рішення, - відзначив Сікорський.

За його словами, після консультацій з Вашингтоном і Прагою, до Москви будуть передані польські пропозиції, відносно російського контролю над базами в Польщі і Чехії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: