Польща швидко вирішить питання ПРО

Питання розміщення бази ПРО США у Польщі може бути вирішено протягом найближчих трьох місяців.

Питання розміщення в Польщі бази американської системи протиракетної оборони (ПРО) може бути узгоджене протягом найближчих трьох місяців.

Про це у четвер журналістам повідомив заступник глави МЗС Польщі Вітольд Ващиковський після завершення у Варшаві чергового раунду переговорів з американською делегацією.

Переговори продовжаться у п'ятницю, американську делегацію очолює Джон Руд (John Rood).

За словами Ващиковського, переговори стосувалися угоди про будівництво та функціонування бази ПРО США, доступу до бази, керівництва об'єктом, обміну інформацією, економічної користі для місцевого населення, а також проекту договору про политико-оборонну співпрацю між Польщею та США. 

ПРО
Архів
"Ми би хотіли укласти угоду на відповідних умовах. Нас не розділяють ні політична воля, ні наполегливість (у прагненні до мети), ми шукаємо найкращі правові та фінансові рішення", - сказав Ващиковській. 

У свою чергу, Руд заявив, що на переговорах у Варшаві готується "фундамент для довготермінової співпраці". 

"Наші польські колеги, коли потрібно, можуть бути дуже рішучими і безпосередніми, проте переговори проходять у добрій атмосфері, адже ми є союзниками й друзями", - сказав глава американської делегації", - сказав представник американської делегації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: