Польща сподівається, що США все-таки розмістить у ній ПРО

Зовнішньополітичне відомство країни нагадало, що договір про розміщення ПРО був підписаний з минулою адміністрацію Білого дому і чекає продовження роботи з новою.

Глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сикорській виразив надію, що нова адміністрація США не відмовиться від планів по розміщенню ПРО в Польщі.

Виступаючи на конференції в Брюсселі, Сикорській повідомив, що Польща узяла на себе "політичний ризик", підписуючи договір по установці ПРО з адміністрацією Джорджа Буша.

"Коли ми почали обговорення з США, вони нас завірили, що переконуватимуть росіян, що це (ПРО) цілком оборонне і це буде не спірним рішенням", - сказав глава МЗС Польщі.

Він відзначив, що договір про розміщення елементів ПРО був підписаний із старою адміністрацією Білого дому.

"Ми терпляче чекаємо нової адміністрації і ми сподіваємося, що не пошкодуємо про нашу довіру до США", - сказав міністр.

На закінчення він нагадав, що Росія продовжує загрожувати розміщенням ракет поряд з Польщею, якщо там буде розміщений щит ПРО.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця у ЗМІ з'явилася інформація про те, що президент США Барак Обама нібито направив таємне послання російському лідеру Дмитру Мєдвєдєву, в якому повідомив, що вирішення іранської проблеми повністю ліквідує причину розгортання ПРО в Європі.

В офіційному коментарі з цього приводу Мєдвєдєв зазначив, що Росія готова обговорювати з США тільки конструктивні пропозиції у сфері протиракетної оборони, які б відповідали інтересам і РФ, і Європи, і Сполучених Штатів, проте жодних розмінів в області ПРО з США не буде. Медвєдєв підтвердив, що веде діалог з президентом США Бараком Обамою, але запевнив, що таким чином питання не ставилося.

Читайте також:

Польща вже розчищає майданчик під американські ракети

Мєдвєдєв не буде міняти Іран на ПРО

Американські ракети з'являться в Польщі незалежно від долі проекту ПРО

НАТО обіцяє розширюватися так, щоб не злити Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: