Польща створює альтернативу американським ракетам Patriot

Польське оборонне відомство вже кілька років працює над системою ракетної оборони "Польський щит".

Представники польського оборонного підприємства Bumar розповіли про роботу над проектом під назвою "Польський щит". Ця система ракетної оборони не повинна стати альтернативою американській ПРО, але може скласти конкуренцію комплексам Patriot.

За словами представників Bumar, проект перебуває в розробці вже декілька років.

Як пише 21 вересня Rzeczpospolita, передбачається, що система захисту від літаків і балістичних ракет з середнім радіусом поразки складатиметься з трьох рівнів: один забезпечить захист повітряного простору на відстані 4-6 кілометрів, другий на відстані до 20 кілометрів, а третій - до 200 кілометрів.

Реалізація цього проекту обійдеться в 5-10 мільярдів доларів, а захистом буде забезпечена не тільки територія Польщі, але і сусідні держави. Система має бути створена на основі польського радара і системи управління і ракет Aster 30 виробництва концерну Eurosam.

Як повідомлялося, що попри відмову США від розміщення елементів ПРО в Східній Європі, зенітні ракетні комплекси Patriot будуть розміщені на території Польщі. Крім того, хоча раніше йшлося про розміщення учбових зенітно-ракетних комплексів, Вашингтон запропонував замінити їх на бойові.

Читайте також:

У Польщі відмову від ПРО назвали катастрофою

Пентагон розкрив деталі нового проекту зі створення ПРО

Обама: ми змінили систему ПРО, щоб вона відповідала інтересам Росії

Пентагон розмістить в Європі кораблі з балістичними ракетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: