Польща вже розчищає майданчик під американські ракети

Міноборони Польщі виділило землю під розміщення батареї американських ракет Patriot.

Польське міністерство національної оборони виділило землю під розміщення батареї американських ракет Patriot. Їх США планують встановити незалежно від долі проекту системи ПРО в Східній Європі.

"Я вірю, що американці виходитимуть зі своїх перших заяв і перша батарея ракет Patriot з'явиться в нашій країні ще до кінця цього року", - заявив міністр оборони Польщі Богдан Кліх в інтерв'ю місцевій газеті Rzeczpospolita.

Глава оборонного відомства додав, що "за нинішніх фінансових труднощів будь-яке зміцнення нашої системи протиповітряної оборони - на вагу золота".

"Ми в даний час ведемо переговори про технічні деталі будівництва бази, де будуть розміщені ракети Patriot в нашій країні, і про умови перебування в Польщі американських військовослужбовців, які складуть основу для розгортання цих ракет. Я вважаю, що темп переговорів нормальний, і сподіваюся, що вже в квітні ми ці переговори завершимо", - пояснив Кліх.

Водноча з рішенням питання по ПРО американська сторона не поспішає. Нагадаємо, наприкінці минулого місяця у ЗМІ з'явилася інформація про те, що президент США Барак Обама нібито направив таємне послання російському лідеру Дмитру Мєдвєдєву, в якому повідомив, що вирішення іранської проблеми повністю ліквідує причину розгортання ПРО в Європі.

В офіційному коментарі з цього приводу Мєдвєдєв зазначив, що Росія готова обговорювати з США тільки конструктивні пропозиції у сфері протиракетної оборони, які б відповідали інтересам і РФ, і Європи, і Сполучених Штатів, проте жодних розмінів в області ПРО з США не буде.

Читайте також:

Американські ракети з'являться в Польщі незалежно від долі проекту ПРО

НАТО обіцяє розширюватися так, щоб не злити Росію

Киргизія розірвала всі угоди щодо авіабази "Манас"

Розвідка США: Іран не має урану для створення бомби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: