Польща за "Привітний кордон"

Польські експерти відстежуватимуть виконання угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС.

Експерти польського Фонду імені Стефана Баторія проведуть моніторинг виконання майбутньої угоди між Європейським союзом та Україною щодо спрощення візового режиму. Про це повідомили в самому фонді, який нині працює над програмою „Привітний кордон ЄС”.

За словами експерта Аніти Жимборської, спеціалісти вже провели аналіз угоди між Євросоюзом та Україною про спрощення візового режиму, церемонія підписання якої має відбутися 18 червня. Одним із головних позитивних моментів документу експерти відзначили те, що угода передбачає в довготривалій перспективі запровадження безвізового режиму з Україною.

До переваг віднесли встановлення ціни у 35 євро та терміну розгляду документів - 10 днів. Також перевагою буде й те, що для деяких категорій населення плату скасують узагалі, скоротять список необхідних документів і нададуть можливість отримання багаторазових віз.

Водночас експерти непокояться, що такий підхід сприятиме корупції. Оскільки люди, намагаючись потрапити до так званої “привілейованої групи”, видаватимуть себе за журналістів або водіїв-дальнобійників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: