Польська комісія дійшла висновку, що на екіпаж Ту-154 чинився тиск

У доповіді слідчої комісії сказано, що навчання пілотів спецполку Польщі, який обслуговував літаки керівництва країни, не відповідало стандартам.

У доповіді, яку у п’ятницю, 29 липня, опубліковано в Польщі, повідомляється, що на екіпаж літака Ту-154, що впав 10 квітня під Смоленськом, чинився тиск.

При цьому наголошується, що навчання пілотів спецполку Польщі, обслуговуючого літаки керівництва країни, не відповідало стандартам.

"Помилки у підготовці пілотів, рівень їх підготовки створили загрозу проведенню польотів. Контроль над їх навчанням був недостатнім", - говориться у доповіді, яку представив на прес-конференції голова комісії, міністр внутрішніх справ Єжи Міллер.

У доповіді також говориться, що 36-й спецполк відмовився від присутності російського навігатора - людини зі знанням російської мови.

Згідно з документом, також були помилки в підготовці та організації польоту, але вони не вплинули на загальну безпеку рейсу.

Раніше повідомлялося, що в остаточному звіті у зв'язку з розслідуванням катастрофи Ту-154 під Смоленськом сказано, що однією з причин трагедії стало те, що літак занадто пізно став заходити на друге коло. При цьому наголошується, що освітлення на аеродромі в Смоленську було незадовільним, а диспетчер давав неправильні команди.

Комісія перевірила організацію польоту, навчання екіпажу, хід польоту та обслуговування на аеродромі в Смоленську. Прилади, згідно з дослідженнями, були справними і працювали нормально.

"Не було можливості автоматичного відходу на друге коло. Літак був справним технічно до моменту зіткнення з землею", - йдеться у польській доповіді.

При цьому в доповіді наголошується, що навчання спецполку Польщі, обслуговуючого літаки керівництва країни, не відповідало стандартам.

Як наголошується в супроводжуючому доповідь прес-релізі, в завдання Комісії державної авіації Польщі, яка займалася розслідуванням авіакатастрофи, входило встановлення обставин і причин інциденту, також дача рекомендацій, які повинні попередити подібні катастрофи в майбутньому.

Читайте також:

Польща визнала провину за смерть Леха Качинського

У Польщі скасувано заборону на польоти перших осіб на єдиному Ту-154

Поляки створять монумент з уламків Ту-154, в якому розбився Качинський

ВідеоМісце катастрофи літака президента Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: