Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оприлюднене фото має допомогти польським правоохоронцям затримати вандала.

Поліція Підкарпатського воєводства Польщі опублікувала фото особи, яка здійснила акт вандалізму, розмалювавши червоною фарбою почесне консульство України в Ряшеві.

Оприлюднене фото має допомогти польським правоохоронцям затримати вандала, пише поліція Підкарпатського воєводства

“Ми оприлюднюємо фото зловмисника. Осіб, хто бачив чи впізнають на фото чоловіка, просимо сконтактуватися з відділом по боротьбі з футбольним хуліганством міської комендатури поліції в Ряшеві”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що місцева поліція під наглядом районної прокуратури міста з'ясовує обставини справи щодо відкритих закликів до ненависті на національному ґрунті.

Нагадаємо, у місті Ряшів, що на півдні Польщі, вандали нанесли написи червоною фарбою на будівлю почесного консульства України. Зокрема, на будинку консульства польською мовою написали: "Україна - ОУН-УПА", "Waffen SS Galitzien", біля герба України намалювали шибеницю і напис Raus (з німецької "геть" – Ред.), свастику і напис російською "нет". 

Пізніше посольство України в Польщі направило дипломатичну ноту польському МЗС через написи на будівлі українського консульства в Ряшеві

Залиште свій коментар

Вибір редакції