Польська прокуратура підтвердила, що літаки ЦРУ приземлялися в Польщі

Літаки ЦРУ неодноразово здійснювали посадку в Польщі для виконання секретних завдань, підтверджує польська прокуратура.

Польський прокурор Роберт Маєвський в четвер в інтерв'ю місцевому радіо "Зет" підтвердив інформацію про те, що літаки ЦРУ неодноразово здійснювали посадку в Польщі для виконання секретних завдань.

Як заявив Маєвський, прокуратура зібрала свідчення, які стверджують, що опублікована інформація про приземлення літаків ЦРУ в аеропорту "Шимани" відповідає дійсності.

За інформацією прокурора, всього літаки американської розвідки зробили посадку в Польщі 11 разів. За словами Маєвського, ці дані підтверджують повідомлення одного з комітетів Європейського Парламенту.

Нагадаємо, що раніше члени Європейського Парламенту стверджували, що в ЦРУ була секретна в'язниця на північному сході Польщі. Саме з цієї причини в аеропорту "Шимани" здійснювали посадку літаки американських секретних служб.

Уряд Польщі продовжує упиратися, стверджуючи, що у ЦРУ не було жодних в'язниць на польській території. Тим часом в листопаді 2006 року цю інформацію підтвердила і директор цього аеродрому Маріола Пшевлоцька. За її словами, всі рейси мали місце в 2002-2003 роках.

Читайте також:
Сенат затвердив главу нацрозвідки США
Естонія готова прийняти в'язнів Гуантанамо
Польща готується подати до суду на RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: