Польські медсестри влаштували голодування прямо у парламенті

Медсестри протестують проти нововведених умов праці, які збільшують кількість робочих годин і знижують якість медичних послуг.

Кілька сотень медсестер протестують біля будівлі польського Сейму у Варшаві проти працевлаштування на контрактній основі, п'ять із них почали голодування в будівлі польського парламенту, передають місцеві ЗМІ.

Польський Сейм (нижня палата парламенту) 18 березня прийняв закон про медичну діяльність, в якому обумовлюються правила працевлаштування молодшого медперсоналу в лікарнях. Закон передбачає працевлаштування медсестер як на основі трудового договору, так і на основі контрактів.

Протестна акція медсестер триває вже шостий день. На думку медсестер, прийнятий закон може призвести до збільшення кількість робочих годин і, відповідно, до зниження якості медичних послуг. У протестах беруть участь медсестри з різних воєводств Польщі.

"П'ять наших колег почали голодування. Наші вимоги залишаються без змін, протест в Сеймі буде продовжуватися, зараз в залі (засідань Сейму) знаходяться 19 медсестер", - сказала представниця польської профспілки медсестер і акушерок.

У Польщі часто відбуваються протести медичних працівників і частіше за все - молодшого медперсоналу. Медсестри раніше влаштовували страйки, вимагаючи підвищення оплати праці, а також збільшення держвитрат на потреби всієї системи охорони здоров'я.

Читайте також:

Після бунту в колонії його учасниці оголосили голодування

Екс-президента Тайваню шпиталювали через голодування (відео)

90-річний Іван Дем'янюк пригрозив голодуванням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: