Польські міста сколихнули багатотисячні маніфестації проти рішень нової влади

Поляків не влаштовує політика провладної партії Ярослава Качинського.

У Польщі тривають маніфестації проти дій нової влади. Тисячі поляків у кількох містах протестують проти рішень провладної партії Ярослава Качинського "Право і справедливість", ідеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Люди незадоволені тим, що партія, яка має більшість у парламенті, проводить через Сейм рішення, що дозволятимуть їй контролювати Конституційний суд, і не виконує його рішень. 

До того ж, нова влада ухвалює деякі важливі рішення вночі. Зокрема, у такий спосіб президент Анжей Дуда приймав присягу чотирьох суддів Конституційного суду. І також уночі змінили керівництво Експертного центру контррозвідки НАТО в Польщі. 

Протестувальники звинувачують Ярослава Качинського в наступі на демократію і спробах підпорядкувати собі Конституційний суд. 

ВідеоУ Польщі тривають маніфестації проти дій нової влади

Напружена політична ситуація в Польщі привернула увагу Європарламенту - на сесії в січні там проведуть дебати з приводу польських подій.

Раніше повідомлялося, що Молдовою прокотилися масові протиурядові протести. Протестувальники вимагали покращення управління країною та виступали проти корупції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: