Польські правоохоронці назвали причину пожежі у квеструмі, під час якої загинули п’ятеро підлітків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві пожежники проведуть перевірку всіх квест-кімнат у місті.

Причиною пожежі у квест-кімнаті польського міста Кошалін, під час якої загинуло п’ятеро підлітків, став витік газу у системі опалення.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Одного з працівників закладу, який отримав травми під час пожежі, уже допитали слідчі. За даними правоохоронців, пожежу спричинив витік газу у системі опалення. Чому в приміщенні не було запасного виходу - наразі з'ясовують. У Кошаліні нині - день жалоби за загиблими.

"Починаючи від завтра, усі такі будинки, клуби і кімнати контролюватимуть пожежники. Ми також перевірятимемо аварійні виходи. Важливо, щоб у таких клубах  був модератор - людина, яка у разі небезпеки може негайно випустити замкнених у кімнаті людей", - розповів представник пожежної служби Кошаліна Томас Кубіяк.

Нагадаємо, 4 січня п’ятеро дівчат у Польщі пішли в ігрову кімнату на день народження однієї з них. Поки мізкували над загадками, у замкненому приміщенні розпочалася пожежа. Дівчата не змогли вибратися з вогняної пастки, бо двері кімнати відчиняються лише, коли учасники виконають усі завдання. Унаслідок отруєння чадним газом всі п’ятеро дівчат загинули.

ВідеоСмертельний квест: у Польші п'ятеро дівчат загинули під час пожежі в ігровій кімнаті

Дівчата пішли в ігрову кімнату на день народження однієї із них. Поки мізкували над загадками, замкненому приміщенні розпочалася пожежа. Дівчата не змогли вибратися з вогняної пастки, бо двері кімнати відчиняються лише, коли учасники виконають усі завдання. Ймовірно, діти отруїлися чадним газом. Травмувався один з працівників закладу. 

Смертельний квест: у Польші п'ятеро дівчат загинули під час пожежі в ігровій кімнаті

Залиште свій коментар

Вибір редакції