Польські прикордонники не впустили "Нічних вовків" з їхнім "переможним" мотопробігом

Спроба скандальних путінських байкерів потрапити на територію ЄС зазнала поразки.

Польські прикордонники не пропустили на свою територію групу з семи представників російського мотоклубу "Нічні вовки".

Про це повідомив представник брестської прикордонної групи на переході "Брест-Тересполь".

При цьому він зазначив, що шість людей із групи є громадянами країн Євросоюзу.

"З Білорусі в Польщі прямували семеро осіб, у тому числі четверо громадян Словаччини, двоє громадян Німеччини і одна росіянка. Всіх повернули назад", — повідомив представник білоруської прикордонної служби, передають РИА Новости.

Він додав, що йому поки невідома причина, з якої на територію Польщі не змогли потрапити навіть громадяни Євросоюзу.

Російські байкери з клубу "Нічні вовки" намагаються зробити мотопробіг з Москви до Берліна на честь 71-ї річниці Дня перемоги.

Варшава раніше відмовила у в'їзді на свою територію учасникам клубу. Але байкери заявили, що в неділю все одно спробують продовжити свою подорож в бік Берліна і перетнути кордон Білорусі з Польщею.

МЗС Росії раніше заявив, що розцінює відмову пропустити в країну байкерів з російського мотоклубу "Нічні вовки" як цинічний і зловмисний жест, спрямований на погіршення двосторонніх відносин.

Як відомо, група "Російські мотоциклісти", представники які намагалися перетнути кордон Білорусі з ПольшейЮ існує при байк-клубу "Нічні вовки", яким керує один російського президента Олександр "Хірург" Залдостанов.

У минулому році "Нічні вовки" також організовували автопробіг "Москва-Берлін", однак Польща відмовила у в'їзді більшої частини учасників. Також анулювали візи деяким байкерам влади Німеччини та Литви. Тому європейською частиною здебільшого їхали шанувальники "вовків", що проживають в Європі.

Як відомо, стосовно байк-клубу "Нічні вовки" діють санкції з боку США і Канади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: