Польські розшифровки "чорних скриньок" літака Качинського вийшли довшими

Польські експерти змогли розшифрувати більше слів із записів "чорних скриньок" Ту-154, ніж їх російські колеги. Повністю роботу планують завершити восени.

Польські експерти розшифрували більше слів із записів розмов пілотів літака президента Польщі Леха Качинського, який розбився під Смоленськом.

Про це повідомив сьогодні генеральний прокурор Польщі Анджей Серемет. Польським експертам вдалося розшифрувати на понад десяток слів більше, ніж містить стенограма російських експертів, котра була оприлюднена на початку минулого місяця.

Він зазначив, що розшифровку завершать до листопада цього року.

„Дійсно, Інститутові (який досліджує записи) вдалося розшифрувати більше, ніж те, що було оприлюднено. Не хочу говорити про деталі, поки не будуть завершені роботи, а завершені вони будуть у вересні-жовтні", - сказав він.

Генпрокурор сказав, що ця розшифровка також буде оприлюднена.

Також польські експерти перевірять, чи записи „чорних скриньок", копії яких передали російська сторона у червні, не були змонтовані.

Минулого тижня польські ЗМІ з посиланням на власні джерела поінформували, що спеціалістам Краківського інституту судових експертиз вдалося розшифрувати кілька нових фраз.

Серед них, за даними TVN24, нібито слова командира екіпажу Аркадіуша Протасюка, який начебто сказав: „Якщо не посаджу машину, то мене вб'є (вб'ють)".

Читайте також:

Росія подовжила термін розслідування авіакатастрофи під Смоленськом

Пілот Качинського перед катастрофою: якщо не посаджу літак, мене вб'ють

Качинський поклав відповідальність за загибель брата на владу Польщі і Росії

Розслідування катастрофи літака Качинського закінчиться до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: