Польські війська покинуть Ірак

Польський військовий контингент покине Ірак до кінця 2008 року, оголосив у суботу міністр оборони країни Богдан Кліх.

Польський військовий контингент покине Ірак до кінця 2008 року, оголосив у суботу міністр оборони країни Богдан Кліх (Bogdan Klich).

"Я можу підтвердити, що в 2008 році польські військові покинуть Ірак", - цитує AFP слова Кліха, призначеного на пост міністра оборони у п'ятницю.

Польський військовий в Іраку
Lenta.ru
Польський військовий в Іраку
Виведення військ з Іраку був одним з ключових пунктів передвиборної програми партії "Цивільна платформа", що перемогла в жовтні на парламентських виборах.

Новий глава оборонного відомства повідомив, що подробиці плану по виведенню польського контингенту з Іраку будуть обнародувані в найближчу п'ятницю, під час виступу прем'єр-міністра країни Дональда Туска в парламенті, в ході якого він представить програму уряду.

Зараз в Іраку знаходяться близько 900 польських військовослужбовців. У грудні 2006 року президент Польщі Лех Качиньський продовжив термін перебування польського військового контингенту в Іраку до кінця 2007 року. Тоді він заявив, що Польща не тільки не виведе свої війська з Іраку в 2008 році, але і збільшить їх чисельність.

З 2003 року в Іраку загинули 22 польських військовослужбовців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: