Польські яблука і турецькі томати: у РФ за 3 роки знищили понад 26 тисяч тонн сакційних продуктів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також було знищено 862,3 тонни незаконно ввезеної тваринницької продукції.

Россільгоспнагляд з 6 серпня 2015 року знищив понад 26 000 тонн санкційної продукції, ввезеної в Росію з країн, що підпали під продембарго.

Про це пише російський "Інтерфакс".

Велика частина знищеної продукції припадає на продукцію рослинництва - 24,9 тис. тонн. Це в основному польські яблука. Крім того, знищена значна частина турецьких томатів, на які деякий час існувала заборона.

Фотогалерея В России один день уничтожили 320 тонн санкционных продуктов (8 фото)

Також було знищено 862,3 тонни незаконно ввезеної тваринницької продукції - в основному молочної.

Знищення контрабандної продукції, що надійшла з "санкційних" країн, триває з 6 серпня 2015 року у відповідності з указом президента РФ "Про спеціальні економічні заходи, що застосовуються в цілях забезпечення безпеки РФ" (підписаний 29 липня 2015 року).

Продовольче ембарго діє в РФ з 7 серпня 2014 року щодо продукції з США, ЄС, Австралії, Норвегії та Канади. З 13 серпня 2015 року у список цих країн включені ті, які приєдналися до антиросійським санкцій - Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, з 1 січня 2016 року - Україна. Спочатку заборона була введена на один рік. Зараз вона діє до кінця 2019 року.

Під заборону потрапили м'ясо та м'ясна продукція, молоко і молочна продукція, риба та рибна продукція, овочі та фрукти. З 1 листопада 2016 року продовольче ембарго поширене на сіль. З 27 жовтня 2017 року заборона була поширена на живих свиней, за винятком чистопородних племінних тварин, а також на постачання свіжих, охолоджених або заморожених харчових субпродуктів.

З 20 травня 2017 рік було знято заборону на постачання солі для виробництва лікарських засобів та біологічно активних добавок.

Нагадаємо, що раніше рішення президента РФ Володимира Путіна про знищення санкційних продуктів харчування не підтримують 87% росіян.

Вибір редакції