Польській міністр запропонував знести єдину сталінську висотку у Варшаві

Голова МЗС Польщі запропонував знести Палац культури і науки у Варшаві, котрий є найвищою будівлею в місті, та влаштувати на його місті парк.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає необхідним знести Палац культури і науки у Варшаві - єдину сталінську висотку, подаровану СРСР Польщі в 50-ті роки.

Вона залишається найвищою будівлею в польській столиці.

"Ця будівля не відповідає екологічним вимогам ... і у найближчий час, наскільки я знаю, потребуватиме капітального ремонту. Питання полягатиме в тому, чи вкладати в нього десятки, сотні мільйонів злотих. На мій погляд, краще було б розбити там парк, з травичкою, ставком, де варшав'яни могли б влаштовувати пікніки ", - сказав Сікорський.

Втім, навіть якщо ініціатива Сікорського отримає підтримку столичної адміністрації, цей проект навряд чи реалізують. Справа в тому, що з лютого 2007 року Палац культури і науки внесено до списку пам'яток державного значення.

234-метровий варшавський Палац культури і науки був побудований радянськими будівельниками в 1952-1955 роках. Подарунок приурочили до фестивалю 1955 року, що проходив у Варшаві.

Читайте також:

Польща не просила США захистити її від Росії 

Свинячий грип проник в родину прем'єра Польщі

Польща попросила в США захисту від російської агресії

У Польщі звичайний грип вважають небезпечнішим за свинячий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: