Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польський журналіст отримав 50 тисяч рублів за побиття в ефірі російського ТБ

Поляк заявив, що усвідомив свою помилку і поскаржився на постійні образи.

Польський журналіст Томаш Мацейчук отримав компенсацію в розмірі 50 тисяч рублів від російського телеканалу ТВЦ після того, як його вдарили в ефірі програми "Право голосу" за репліку про росіян.

"Телеканал ТВЦ вибачився і дав мені компенсацію - 50 тисяч рублів. Я хочу передати ці гроші притулку для тварин", - розповів Мацейчук "Дождю".

При цьому він визнав, що йому не варто було говорити фразу про те, що росіяни "живуть у го*ні".

"Я усвідомлюю свою помилку і розумію, що це слово не повинно було з'явитися в ефірі. Але я просто не витримав. Я тут (у Росії - ред.) перебуваю вже третій тиждень і постійно чую образи", - додав журналіст.

Нагадаємо, що під час зйомок програми "Право голосу" Мацейчук заявив, що "українці теж хочуть жити як нормальні люди, а не в го*ні, як ви (росіяни, - ред.)".

Ведучий програми Рома Бабаян сказав журналісту, щоб той "пішов звідси нафіг". Потім Мацейчука обступили гості студії, один з яких, одеський депутат Ігор Марков, вдарив його в обличчя.

Зазначимо, що раніше Служба безпеки України заборонила на п'ять років в'їзд Мацейчуку через його співпрацю з кремлівськими ЗМІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції