"Полунична криза": У Австралії відмовились від продажу голок, щоб ними не начиняли ягоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про таке рішення оголосила найкрупніша мережа супермаркетів.

Мережа австралійських супермаркетів Woolworths тимчасово вилучила з продажу голки для шиття після того, як їх масово знаходили у полуниці. У мережі кажуть, що таким чином бережуть здоров'я клієнтів.

"Ми вжили попереджувальних заходів і тимчасово вилучаємо голки для шиття з продажу по всій країні", - повідомили у супермаркеті ВВС. Також зазначили, що на часі не знають, коли повернуть товар у продаж.

Минулого тижня австралійці почали розрізати полуниці перед тим, як їсти, адже чимало людей знаходили голки у ягодах. Продукцію декількох фірм, що торгують полуницею, вилучили з полиць магазинів.

У країні почали національне розслідування інциденту. Уряд пообіцяв жорстко покарати винуватців.

ВідеоВ Австралії шукають відповідальних за встромляння голок в полуниці

Поліції відомо про понад сотню знахідок, але підозрюють, що через великий розголос скандалу деякі австралійці самі шпигують полуницю голками заради розваги. Уже заарештували одного такого жартівника: маленького хлопчика, яким після таких витівок опікуватиметься соціальна служба для молоді.

В Австралії шукають відповідальних за встромляння голок в полуниці

Нагадаємо, в Австралії шукають відповідальних за гостру начинку в полуниці – вже тиждень у ягодах знаходять голки та шпильки. Поліції відомо про понад сотню знахідок – але підозрюють, що через великий розголос скандалу - деякі австралійці самі шпигують полуницю голками задля фотографій у Мережу та жартів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції