"Вони бачать смерть і біль": поляки відкрили символічний збір до Різдва для українських дітей

Автор
Оксана ЗінченкоОксана Зінченко
Дата публікації
Перегляди
1513
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вони бачать смерть і біль": поляки відкрили символічний збір до Різдва для українських дітей

Фото: Associated Press

Організатори наголошують, що подарунки будуть "символом надії та віри в добро".

У Польщі збирають кошти, за які придбають різдвяні подарунки для дітей, котрі переживають російську агресію в Україні.

Про це йдеться на Facebook-сторінці фонду.

Ця акція у Польщі триває від 2014 року. Організатори раніше збирали на подарунки для українських дітей, які втратили батьків внаслідок війни на Донбасі.

Після повномасштабного вторгнення Росії організатори заявили, що "всі діти в Україні – це діти війни". Цього року в межах акції планується підготувати подарунки для щонайменше 4,5 млн дітей з України.

"Зараз діти війни - це всі українські діти, на жаль, не тисячі, а мільйони українських дітей. Ці діти засинають і прокидаються під звуки бомби, уроки частіше перериває сигнал тривоги, який наказує йти до укриття, ніж на перерву, вони вже забули, що означає гуляти з друзями, а вечорами читають книжку при свічках замість казки по телевізору, бо все частіше струму немає. Ці діти бачать те, що не повинна бачити жодна дитина... смерть, насильство, зґвалтування, інвалідність, біль, страх і відчай. Їхні очі волають про допомогу до всього дорослого світу!" - йдеться в повідомленні.

Традиційно подарунки доставлятимуть волонтери акції, які називають себе "Суперельфами". Діткам цьогоріч хочуть подарувати солодощі, ліхтарики і свистки.

“Якщо ви нам допоможете, то наша армія Суперельфів піде з подарунками скрізь, де є діти. Від передової ми будемо рухатися до західних куточків України, даруючи кожній дитині символічний подарунок від усіх нас! Як символ надії та віри в добро, що завжди перемагає. Орієнтовна вартість одного подарунка становитиме 50 злотих”, - пишуть організатори акції.

Зробити благодійні пожертвування можна на сторінці збору коштів на спеціалізованому порталі zrzutka.pl.  

Нагадаємо, в Польщі 70% громадян підтримують приймання українських біженців. Крім того, приблизно кожен третій опитаний поляк вважає, що завдяки українцям їхнє суспільство культурно збагатиться, а роль Польщі на міжнародній арені посилиться.

Читайте також:

Прем'єри Польщі та Фінляндії записали спільне зворушливе звернення до українців

Прем'єри Польщі та Фінляндії записали спільне зворушливе звернення до українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація