Поляки зірвали відкриття пам'ятника бійцям Червоної армії

Мешканці передмістя Варшави не дали відкрити монумент червоноармійцям, бо "на польській землі не повинно бути пам'ятника загарбникам".

У передмісті Варшави Оссові через протести місцевих мешканців зірвалося заплановане на неділю відкриття монумента червоноармійцям.

Пам'ятник мали встановити на честь 22 бійців Червоної армії, які загинули під Варшавою під час польського походу в 1920 році.

Але захід не відбувся через акції протесту місцевих мешканців, які звернулися до Польського товариства захисту пам'яток із заявою, в якій ідеться, що на польській землі "не повинно бути пам'ятника загарбникам".

Крім цього, люди замазали червоні зірки на вже готовому до відкриття пам'ятнику.

Нова дата можливого відкриття монументу поки невідома.

Тим часом у Варшаві відкрили меморіальну дошку жертвам катастрофи під Смоленськом. Нагадаємо, 10 квітня польський Ту-154 розбився під час заходу на посадку в аеропорту "Смоленськ-Північний". Всі 96 людей, які були на борту, загинули, серед них і президент Польщі Лех Качинський з дружиною.

Делегація летіла на жалобні заходи до Катині, де в 1940-х роках радянські органи розстріляли близько 22 тисяч польських солдатів і офіцерів.

Читайте також:

Біля могили Качинського рекламували пиво "Холодний Лех"

Польське воєводство засудило "злочинців ОУН і УПА за геноцид"

Новий президент Польщі бачить майбутнє тільки у співпраці з Росією

Польща прирівняла комуністичну символіку до нацистської

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: