Полювання на геїв у Чечні. Charlie Hebdo випустив безсоромну карикатуру на Кадирова

Юзери переконані, що "Кадиров не пробачить".

Відомий французький сатиричний журнал Charlie Hebdo створив низку карикатур у рамках матеріалу "Полювання на геїв у Чечні".

У матеріалі у дуже жорсткій формі висміяне "полювання" на представників секс-меншин у Чечні, у якому звинувачують президента Чеченської Республіки (РФ) Рамзана Кадирова.

Зокрема, у матеріалі є карикатура і на самого Кадирова, якого зображено у дуже провокативному вигляді із підписом "Лише Кадиров має право фарбувати губи".

карикатура на Кадирова1
Charlie Hebdo

Підписи до фото: 1. Фанатам Фредді Мерк'юрі - розплавлений свинець у вуха 2. Хто читає Пруста, того розстріляють 3. Заборонено грати в більбоке 4. Тільки Кадиров має право фарбувати губи.

У карикатурах висміяно не тільки ставлення у країні до гомосексуалістів, але й типові стереотипи щодо них.

карикатура на Кадирова2
Charlie Hebdo

Підписи до фото: 1. Полювання на геїв розпочато 2. Геї будуть депортовані 3. Відкопилювати мізинчик не можна 4. Веселка заборонена.

До слова, у соцмережах вже активно обговорюють провокативний матеріал. Юзери переконані, що "Кадиров не пробачить".

карикатура на Кадирова5
Апостроф

карикатура на Кадирова4
Апостроф

карикатура на Кадирова3
Апостроф

Нагадаємо, що раніше номер французького сатиричного журналу Charlie Hebdo вийшов у світ з їдкою карикатурою на майбутнього президента Франції Еммануеля Макрона і його дружину Бріджит. На карикатурі Макрон посміхається поруч зі своєю 63-річною дружиною, яка на малюнку зображена вагітною.

Залиште свій коментар