Помахав середнім пальцем і полетів: в аеропорту Ґданська розгорівся скандал через пілота, який не пустив на борт пасажирів

Помахав середнім пальцем і полетів: в аеропорту Ґданська розгорівся скандал через пілота, який не пустив на борт пасажирів

Ілюстрація / Фото: Associated Press

Всі деталі інциденту наразі встановлюються.

У польскому Ґданську 30 пасажирів не змогли вилетіти до Болгарії, хоча у всіх, хто не потрапив на борт, були квитки на рейс Ryanair. Перед посадкою пасажирам повідомили, що літак значно спізнюється, і що пілот нікого не пустить на борт. 

Про це повідомляє RMF FM.

Невдалий політ відбувся у неділю, 1 серпня. Пасажири з Ґданська, які не змогли сісти в літак, розповідають, що вони приїхали до летовища за 2,5 години до вильоту. Перші проблеми вже з'явилися на реєстрації, коли вони здавали свій багаж.

Зрештою у пасажирів забрали багаж, і видали посадкові талони, і люди навіть пройшли паспортний контроль. І хоча пасажирів увесь час запевняли, що їхні валізи без них не полетять, в певний момент пілот вирішив припинити посадку. Безпосередньо перед входом на борт літака він повідомив туристам, що запізнюється на півтори години і більше нікого не пустить у салон.

"Він помахав нам середнім пальцем і полетів геть. З нашим багажем... де особиста культура пілота, а я думаю, що він освічена людина, яка повинна бути зовсім іншою", - заявив один із пасажирів.

В аеропорту запанував хаос, люди кажуть, що їм навіть не запропонували води. Через інцидент вони отримали пропозиції тільки поміняти квитки на наступний рейс. Однак це станеться тільки через чотири дні після запланованого вильоту.

Одна з пасажирок скаржиться, що вона і її друзі, а це група з чотирьох осіб, втратили в цілому близько 10-15 тисяч злотих.

"Я розумію, що щось могло трапитися, але просто всі махнули рукою і залишили нас наодинці з собою", - каже жінка, яка не потрапила на літак.

Наразі з'ясовуються обставини події. В аеропорту Гданська зараз пояснюють, що саме сталося вчора в їхньому пасажирському терміналі і чому велика група пасажирів не змогла сісти в літак:

"Нам дуже шкода, що деякі пасажири не вилетіли з нашого аеропорту до Бургаса. Було близько 30 осіб. Ми весь час пояснюємо обставини. Ми говоримо з торговим агентом, який працює в аеропорту Гданська від імені Ryanair. Ми отримали інформацію від агента з обслуговування авіакомпанії Ryanair, що рішення про те, що близько 30 пасажирів не вилетіли в Бургас, було рішенням авіакомпанії, і тепер всі скарги повинні направлятися до авіакомпанії", - повідомила прессекретарка в пресрелізі з аеропорту.

Нагадаємо, раніше громадянка України у польському Ґданську в аеропорту імені Леха Валенси під час проходження контролю на рейс до Києва невдало пожартувала, що призвело до інциденту, у результаті якого її оштрафували і не пустили на борт літака.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація