Духовний радник Трампа оголосила його "помазаником Божим"

Паулу Вайт, лідера християнського центру п'ятидесятників у Флориді, часто бачили поруч з Трампом на конференціях та офіційних зустрічах.

Американка Паула Вайт, яка називає себе "духовним порадником" очільника США Дональда Трампа, заявила, що на пост президента країни його обрав сам Бог.

Про це інформує "Metro".

51-річна Вайт назвала Трампа "помазаником Божим". Вона запевняє, що президент США чимало разів демонстрував покаяння, і тому Господь підняв його на таку високу роль.

Жінка є лідером Християнського Центру "New Destiny" ("Нова Доля"), церкви п'ятидесятників поблизу Орландо, штат Флорида. Серед прихильників Вайт були Тайра Бенкс та Майкл Джексон.

Виступаючи на щорічній церковній конференції, Вайт заявила, що більше 16 років є другом та радником Дональда Трампа: "Наш президент на 100% є християнином. Він розуміє, що отримує віру через благодать Ісусову. Він розуміє покаяння, я часто спостерігала за цим у приватному житті та навіть на публіці. Я також бачила, що ця людина зростає над собою, як і всі ми".

Не забула жінка прокоментувати і скандальні аудіозаписи, де Трамп хвалився, що може здійснити сексуальне насилля щодо жінки лише тому, що він – знаменитість: "Ми всі знаємо, що виборча кампанія була для нього тяжким часом. Він сказав мені, що став кращою людиною". 

"Чи вірю я, що Бог збільшує авторитет? Чи вірю я, що він вивищує і опускає донизу? Я не вірю, що так лише для Трампа, я вірю, що це було і для Гілларі Клінтон. Я вірю в це і для Обами", - підсумувала Вайт.

Нагадаємо, що у травні цього року президент США Дональд Трамп підписав указ про релігійні свободи, який передбачає пом'якшення заборони на політичну агітацію в церкві. Згідно з документом, релігійні групи можуть отримати можливість безпосередньо підтримувати певного кандидата на виборах, тоді як раніше діяла заборона на таку підтримку, введена ще президентом Ліндоном Джонсоном. "Ми більше ніколи не допустимо, щоб вірян гнобили, залякували або затикали їм рот", - заявив Трамп. 

Фотогалерея На акції у Вашингтоні Трампа потролили надувним курчам із фірмовою зачіскою глави США (10 фото)

Залиште свій коментар