Помер екс-прем'єр Франції

На своєму вісімдесят четвертому році пішов з життя колишній прем'єр-міністр Франції, екс-мер Ліону Раймон Барр.

Раймон Барр, колишній прем'єр-міністр Франції
news.yahoo.com
Раймон Барр, колишній прем'єр-міністр Франції
У Франції помер колишній прем'єр-міністр країни Раймон Барр, повідомила в суботу, 25 серпня, сім'я покійного.

Смерть політика наступила у військовому госпіталі Валь-де-Грас у Парижі, куди страждаючий захворюваннями серця Барр поступив на лікування у квітні 2007 року. Колишній прем'єр-міністр помер у віці вісімдесяти трьох років. У Барра залишилися дружина і двоє дітей.

Барр був головою уряду при президенті Валері Жискар Д’Естені, який призначив його на цей пост у серпні 1976 року. Раймон Барр суміщав цю посаду і функції міністра економіки.

Успішний економіст, Барр неодноразово балотувався в президенти країни, але програвав вибори. Покинувши пост після приходу до влади Франсуа Міттерана та зробивши ряд невдалих спроб повернутися у велику політику, Барр зосередився на регіональній політиці та займав пост мера Ліона з 1995 по 2001 рік аж до фінансового скандалу, що відбувся в міській адміністрації.

Останніми роками журналісти характеризували Барра як утомлену від державної служби людину, і кілька разів публікували знімки урядовця, що спить на кріслі в парламенті. Раймон Барр остаточно покинув політику в 2002 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: